خانه | درباره | تماس
 
سامانه مديريت استاندارد
محصول شرکت فن آوران ميراپرداز
نرم افزار مديريت و دسترسي به استانداردهاي بين الملليبا استفاده از اين نرم افزار و بانکهاي اطلاعاتي حجيم آن قابليت استفاده از اطلاعات فني ناشرين معتبر و مرجع و جستجوي با کيفيت مطلوب صفحات و امکان کپي برداري و چاپ آنها فراهم آمده است.
اين سامانه قابليت استفاده از استانداردها را به صورت همزمان و يک پارچه بدون نياز به نصب ايندکس هاي مختلف فراهم ساخته است. قابليت ارتقاء جهت پشتيباني از استانداردهاي جديد و بانکهاي اطلاعاتي به روز و قابليت استفاده بر روي شبکه محلي و شبکه وب از ديگر مزيت هاي اين سامانه است.
با توجه به اينکه بانک اطلاعات سامانه و نرم افزار آن به صورت مجزا هستند با نصب نرم افزار بر روي ايستگاههاي کاري امکان دسترسي به بانک اطلاعات سامانه موجود در سرور فراهم مي باشد نسخه تحت وب سامانه نيز به جهت استفاده از تکنولوژي طراحي به صورت سمت سرور همين حالت را در شبکه اينترنت دارا مي باشد . سامانه به گونه اي طراحي شده است که پردازش اطلاعات صرفا در ايستگاههاي کاري صورت گرفته و تنها در صورت مشاهده  متن کامل از سرور استفاده مي شودکه اين کار به نوبه خود از تحميل پردازش اضافي به سرور جلوگيري مي کند به همين جهت عملاً محدوديتي در تعداد کاربران شبکه وجود ندارد.
کابران سامانه در هر لحظه امکان مشاهده وضعيت سيستم و شبکه از لحاظ قابليت دسترسي دارند.
سامانه در دو سطح کاربر و سيستم کاربر محافظت مي شود بدين صورت که کاربر جهت ورود به برنامه نياز به کلمه عبور معتبر دارد و سامانه جهت اجرا بايد در سيستم کاربر ثبت شده باشد جهت استفاده از نسخه تحت وب هم کاربران بايد از طريق نام کاربري و کلمه عبوري که توسط مدير سايت به آنها تخصيص داده شده است وارد سايت شوند.
امکان اضافه کردن رکوردي جديد و يا ويرايش رکورد ها و حتي حذف آنها و تهيه نسخه پشتيبان از بانک اطلاعات سامانه  و بازگرداني آن از ديگر نقاط قوت اين نرم افزار است

شرکت فن آوران ميرا پرداز آماده عقد قرار داد رسمي با پشتيباني کامل و خدمات پس از فروش نامحدود با مراکز صنعتي و علمي کشور جهت تجهيز و راه اندازي سيستم مديريت استاندارد جهت مديريت استانداردهاي بين المللي مي باشد.

رسالت مرکز
گواهی نامه ها
زمینه های فعالیت

محصولات ما

سامانه مديريت استاندارد
سامانه استاندارد IHS
نرم افزار مديريت استاندارد

مشتریان راهبردی